GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Zapraszamy na derby !!!
wtorek, 03 maj 2016
 
URANIA II - Hetman Katowice 6:0 (3:0)
niedziela, 01 maj 2016
URANIA: Koperwas, Palichleb ('73 Jasik), Lenkieiwcz, Chmielorz, Wypiór, Solorz, Kokoszka  , Szaton  , Wandziura , Sobierański ('80 Kowalski), Tomaszczyk ('63 Klasik)
Czytaj całość...
 
Górnik Pszów - URANIA 1:6 (0:3)
niedziela, 01 maj 2016

Drugie wysokie zwycięstwo z rzędu..

Górnik: Daszek, Błaszczyk , Frycz, Gawlik (’67 Krakowczyk ), Gomołka, Grasman, Kwiatoń, Ochyj (’30 Zając), Sobala, Świerczek, Węgrzyk

 

URANIA: Pardela, Gabryś (’70 Jańczak), Grzesik, Hejdysz (’55 Chmielorz), Kornas, Kot  (’80 Szaton), Krzywda, Miszka , Skudlik, Szady (’70 Wypiór  ), Zalewski

Czytaj całość...
 
Śląsk Świętochłowice - URANIA II 10:2
niedziela, 24 kwiecień 2016
Rezerwa kochłowickiej Uranii uległa liderowi klasy A 10:2 w spotkaniu XV kolejki.
Czytaj całość...
 
URANIA - Gołkowice - statystycznie
niedziela, 24 kwiecień 2016
 URANIA Gołkowice
Bramki
9
 0
Strzały celne
16
2
Strzały niecelne
6
1
Rzuty wolne
11
7
Rzuty rożne
8
2
 
URANIA - KS Gołkowice 9:0 (5:0)
sobota, 23 kwiecień 2016

Zaproszenie na derby w wielkim stylu...

 

Gołkowice: Łagoda, Łaciok, Pucka, Swoboda, Kosiba, Taradejna, Franke (’73 Czyż), Łaski , Bober, Baranek (’79 Radomski), Paliwczek

 

URANIA: Pardela, Hejdysz  , Skudlik, Gabryś (’79 Jańczak), Grzesik, Zalewski  , Mzyk , Krzywda (’71 Kokoszka), Kornas  , Henisz (’43 Chmielorz), Miszka (’58 Kot )

 

Sędzia główny: Adam Adamus
Asystenci: Kamil Kupka, Maciej Jankowski
KS ŚZPN Podokręg Bytom

Widzów: 100
Czytaj całość...
 
Nabór do klasy IV
niedziela, 17 kwiecień 2016
 

 Szkoła Podstawowa nr 18 i klub sportowy GKS URANIA zapraszają


Wszystkich chłopców z klas 3 szkół podstawowych zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach piłki nożnej w klasie IV sportowej w roku szkolnym 2016/2017.

Czytaj całość...
 
URANIA II - UKS Szopienice 2:6
niedziela, 17 kwiecień 2016
URANIA: Koperwas, Chmielorz, Gabryś, Kokoszka, Krzywda , Sobierański (’46 Seroka), Solorz (’63 Jasik), Szady, Szaton (’60 Klasik), Wypiór (’87 Kowalski), Zalewski
Czytaj całość...
 
Polonia Łaziska Rybnickie - URANIA 1:2 (0:0)
niedziela, 17 kwiecień 2016
URANIA: Pardela, R.Grzesik, Hejdysz, Henisz , Kornas, Kot (’83 Jańczak ), Lenkiewicz, Miszka (’65 Kokoszka), Musiał (’65 Krzywda), Mzyk (’65 Zalewski) Skudlik
Czytaj całość...
 
Pogoń Ruda Śląska - URANIA 2:0
wtorek, 12 kwiecień 2016
 URANIA: Szweda, Gabryś, Palichleb, Seroka, Hejdysz, Krzywda, Szady, Barciaga, Henisz, Szaton, Sobierański
Na zmiany weszli: Solorz, Zurek, Klasik, Tomaszczyk
 
URANIA - Naprzód Czyżowice 0:3 (0:0)
sobota, 09 kwiecień 2016

Młodzież z Czyżowic lepsza po raz drugi...

 

Naprzód: Kłopocki, Goły, Antonczak, Matera (’64 Wachtarczyk), Szuścik, Zdunek, Danieluk (’64 Cakała ), Tatarczyk, Cichy , Mandera (’81 Sosna), Kaczorowski (’64 Stelmaszek)

 

URANIA: Koperwas, Chmielorz (’86 Gabryś), Skudlik, Lenkiewicz, R.Grzesik, Zalewski, Kokoszka (’75 Musiał), Mzyk (’64 Krzywda), Kornas, Miszka (’64 Miszka), Kot.

 

Sędzia główny: Artur Grzelec
Asystenci: Tomasz Sęk, Tomasz Faracik
KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec
Widzów: 100
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 930
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 07 maj 2016 11:00 
Liga Okręgowa 2015-2016
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Wawel Wirek
Wawel Wirek

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, maj 07, 2016
11:00 Urania R.Śl. - Wawel Wirek :
16:00 Gwarek Z. - TS Pszów :
17:00 LKS Czyżowice - Rymer Rybnik :
17:00 Tempo - Polonia Ł. :
17:00 LKS Skrzyszów - KS Gołkowice :
17:00 Naprzód Syrynia - Orzeł Mokre :
17:00 KS Marklowice - Przyszłość R. :
17:00 TP Jastrząb - LKS Zawada :
Sponsorzy
  
 
Ostatnia kolejka - V liga
sob, kwiecień 30, 2016
TS Pszów - Urania R.Śl. 1 : 6
Rymer Rybnik - Przyszłość R. 0 : 1
LKS Zawada - KS Marklowice 0 : 0
Orzeł Mokre - TP Jastrząb 1 : 0
Wawel Wirek - Naprzód Syrynia 0 : 0
Polonia Ł. - LKS Skrzyszów :
LKS Czyżowice - Tempo 2 : 2
KS Gołkowice - Gwarek Z. 2 : 1
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Przyszłość R.1122:1223
Naprzód Syrynia1124:1622
Rymer Rybnik1132:1421
Orzeł Mokre1121:1321
5 Urania R.Śl.1125:1419
LKS Skrzyszów1131:2119
LKS Czyżowice1130:1618
LKS Zawada1120:1717
Polonia Ł.1015:1314
10 Tempo1114:1414
11 Wawel Wirek1116:1413
12 KS Marklowice1117:1612
13 KS Gołkowice1118:2212
14 TS Pszów1116:2212
15 Gwarek Z.1114:2212
16 TP Jastrząb118:287
  MF/AP
Przyszłość R.2242:1945
Orzeł Mokre2252:3343
LKS Czyżowice2250:2542
LKS Skrzyszów2151:3639
KS Marklowice2243:2937
Rymer Rybnik2250:3036
7 Urania R.Śl.2246:3232
Tempo2230:2131
Naprzód Syrynia2238:4231
10 KS Gołkowice2242:5331
11 Polonia Ł.2131:3428
12 Wawel Wirek2226:2925
13 LKS Zawada2234:4124
14 TS Pszów2227:5316
15 Gwarek Z.2220:5213
16 TP Jastrząb2215:6812
  MF/AP
KS Marklowice1126:1325
LKS Czyżowice1120:924
Przyszłość R.1120:722
Orzeł Mokre1131:2022
LKS Skrzyszów1020:1520
KS Gołkowice1124:3119
Tempo1116:717
Rymer Rybnik1118:1615
Polonia Ł.1116:2114
10 Urania R.Śl.1121:1813
11 Wawel Wirek1110:1512
12 Naprzód Syrynia1114:269
13 LKS Zawada1114:247
14 TP Jastrząb117:405
15 TS Pszów1111:314
16 Gwarek Z.116:301