GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Tradycyjnie roszady...
środa, 29 czerwiec 2016
 Chyba już tradycyjnie okres między-sezonami to roszady w grupach ligi okręgowej. Według najnowszej wersji Urania znalazłaby się w grupie I katowickiej okręgówki i patrząc na sytuację będziemy trzymać kciuki aby w tej pozostała, gdyż jest to grupa zdecydowanie "bliższa" wyjazdowo aniżeli choćby miniony sezon. Poniżej prezentujemy wstępny skład grupy I:
Czytaj całość...
 
Rymer Rybnik - URANIA - statystycznie
wtorek, 14 czerwiec 2016
  RymerURANIA
Bramki
2
4
Strzały celne
8
9
Strzały niecelne
9
8
Rzuty wolne
7
14
Rzuty rożne
6
3
 
Rymer Rybnik - URANIA 2:4 (1:1)
sobota, 11 czerwiec 2016

Urania tuż za podium...

 

URANIA: Pardela, Skudlik , Gabryś, Krzywda, Grzesik, Kornas, Henisz, Mzyk, Szady, Miszka  (’87 Jańczak), Kot

Sędzia główny: Jakub Kołodziejczyk (Bytom)

Czytaj całość...
 
URANIA II - Kolejarz Katowice 1:4 (0:2)
niedziela, 05 czerwiec 2016
URANIA: Pardela, Grabara, Kokoszka, Lenkiewicz, Palichleb (’46 Cieślik ), Seroka (’60 Szerzyna), Sobierański, Szady (’46 Piecha), Szaton , Wandziura (’70 Tomaszczyk ), Wypiór
Czytaj całość...
 
URANIA - Naprzód Syrynia - statystycznie
niedziela, 05 czerwiec 2016
  URANIANaprzód Syrynia
Bramki
 02
Strzały celne
9
3
Strzały niecelne
6
2
Rzuty wolne
7
6
Rzuty rożne
12
2
 
URANIA - Naprzód Syrynia 0:2 (0:0)
sobota, 04 czerwiec 2016

Bardziej zdeterminowani goście...

 

 

Naprzód: Szkuta, Lankocz, Pokorny, Biczysko, Kochan, Donat, Dzierrzynga, Bugla, Nowak, Kuczera, Halaszka

Na zmianę wszedł: Walenko

 

URANIA: Koperwas, Chmielorz, Jańczak, Gabryś, Grzesik (’66 Szady), Mzyk (’66 Palichleb), Krzywda, Zalewski, Henisz, Kot, Miszka (’74 Szaton)

 

Sędzia główny: Artur Grzelec
Asystenci: Marcin Kwiecień, Tomasz Sęk
KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec

Widzów: 120
Czytaj całość...
 
TP Jastrzab - URANIA 0:2 (0:0)
sobota, 28 maj 2016

Kolejne derby dla Uranii...

 

URANIA: Koperwas, Skudlik , Jańczak (’46 Zalewski), Gabryś, Grzesik (’85 Kokoszka), Henisz  , Mzyk, Krzywda, Kornas, Miszka , Kot

Czytaj całość...
 
URANIA - Polonia Marklowice - statystycznie
środa, 25 maj 2016
  URANIAPolonia
Bramki
3
 1
Strzały celne
9
 7
Strzały niecelne
9
 4
Rzuty wolne
15
 12
Rzuty rożne
3
 7
 
URANIA - Polonia Marklowice 3:1 (2:1)
środa, 25 maj 2016

Urania coraz wyżej...

 

Polonia: Ańtonczyk, Zimoń, Krakowczyk, Wita, Machulek (’85 Celary), Wacławik (’70 Kordek), Pawliczek, Miczek , Błaszczyk, Ośliźlok, Grycman

 

URANIA: Koperwas, Chmielorz, Jańczak, Gabryś, Grzesik (’71 Henisz), Zalewski (’90 Wypiór), Krzywda, Mzyk (’79 Skudlik), Kornas, Miszka (’85 Szady), Kot

 

Sędzia główny: Jakub Kołodziejczyk
Asystenci: Kamil Kupka, Sławomir Sobiesiak

KS ŚZPN Podokręg Bytom

Widzów: 120
Czytaj całość...
 
URANIA II - AKS II Mikołów 0:1 (0:1)
poniedziałek, 23 maj 2016
URANIA: Koperwas, Cieślik, Wandziura, Palichleb, Jasik (Kowalski), Kokoszka, Szaton, Seroka, Barciaga (Szerzyna) (Szweda), Solorz, Tomaszczyk
Czytaj całość...
 
Przyszlość Rogów - URANIA - statystycznie
niedziela, 22 maj 2016
  PrzyszłośćURANIA
Bramki
0
0
Strzały celne
6
5
Strzaly niecelne
2
4
Rzuty wolne
9
15
Rzuty rożne
6
7
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 952
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, czerwiec 11, 2016
11:00 Rymer Rybnik - Urania R.Śl. 2 : 4
17:00 TP Jastrząb - LKS Skrzyszów 2 : 1
17:00 KS Marklowice - Tempo 5 : 6
17:00 Przyszłość R. - LKS Czyżowice 1 : 1
17:00 LKS Zawada - Polonia Ł. 4 : 2
17:00 Orzeł Mokre - KS Gołkowice 5 : 2
17:00 Wawel Wirek - TS Pszów 1 : 0
17:00 Naprzód Syrynia - Gwarek Z. 3 : 1
Sponsorzy
  
 
Ostatnia kolejka - V liga
czw, czerwiec 02, 2016
TS Pszów - Rymer Rybnik 0 : 2
sob, czerwiec 04, 2016
KS Gołkowice - Wawel Wirek 3 : 1
Polonia Ł. - Orzeł Mokre 0 : 9
Tempo - Przyszłość R. 0 : 2
LKS Skrzyszów - KS Marklowice 1 : 0
Gwarek Z. - TP Jastrząb 6 : 0
Urania R.Śl. - Naprzód Syrynia 0 : 2
LKS Czyżowice - LKS Zawada 2 : 1
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Orzeł Mokre1540:2130
Przyszłość R.1525:1429
Naprzód Syrynia1530:2329
LKS Zawada1527:1927
5 Urania R.Śl.1532:1826
Polonia Ł.1520:2224
Rymer Rybnik1541:2124
LKS Czyżowice1537:2324
LKS Skrzyszów1533:2623
10 Wawel Wirek1520:1621
11 KS Gołkowice1526:3118
12 KS Marklowice1528:2718
13 Tempo1518:2117
14 TS Pszów1522:3316
15 Gwarek Z.1522:2616
16 TP Jastrząb1512:3313
  MF/AP
Orzeł Mokre3089:4164
Przyszłość R.3051:2261
LKS Czyżowice3063:4053
4 Urania R.Śl.3063:4049
Rymer Rybnik3068:4248
KS Marklowice3057:4646
Naprzód Syrynia3050:5345
Polonia Ł.3043:4845
LKS Skrzyszów3059:5544
10 LKS Zawada3047:4641
11 Wawel Wirek3034:3839
12 KS Gołkowice3056:7338
13 Tempo3042:3838
14 TS Pszów3035:7321
15 TP Jastrząb3020:8719
16 Gwarek Z.3030:6517
  MF/AP
Orzeł Mokre1549:2034
Przyszłość R.1526:832
LKS Czyżowice1526:1729
KS Marklowice1529:1928
Rymer Rybnik1527:2124
6 Urania R.Śl.1531:2223
Tempo1524:1721
Polonia Ł.1523:2621
LKS Skrzyszów1526:2921
10 KS Gołkowice1530:4220
11 Wawel Wirek1514:2218
12 Naprzód Syrynia1520:3016
13 LKS Zawada1520:2714
14 TP Jastrząb158:546
15 TS Pszów1513:405
16 Gwarek Z.158:391